fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Zaevi i LSDM ia shanë nënën Besës dhe aktivistëve të saj

Vazhdojnë bomba të reja dhe skandale që protagonist kanë Zaevin dhe partinë e tij informon ts. Me këtë rast është një mega skandal përmes një bombe të re ku dëgjohet zëri i ish kryeministrit Zoran Zaev i cili përdorë një fjalor shumë të ulët dhe fyes .” Nënën do tua q… ” tërë koalicionit.

Më poshtë po ua sjellim pjesë të kësaj bisede në mënyrë integrale

Zoran Zaev: Revolucioni laraman 4.8%
XX:Cili Revolucion Laraman, ata nuk janë parti .Të formohen si parti ata

Zoran Zaev: Ata nuk mund të formohen, unë e kam regjistruar atë, ku do të formohen

XX: Si ju e keni regjistruar
Zoran Zaev: Epo, e regjistrova, koalicioni do të jetë shumëngjyrësh kur të dalim
XX: koalicion shumëngjyrësh?

Më pas nënën do tua q… të gjithëve, të gjithë ata që do të bashkohen me mua në një koalicion
Peshkopi Naum Zaev thotë se ai ishte me të gjitha ngjyrat, nuk e di nëse ai kalon më shumë kohë me Mijalkov apo me mua.

XX: Gjyshi Naum?

Zoran Zaev: A ?

XX: Gjyshi Naum, Peshkopi?

Zoran Zaev: Kush ishte?

XX: Pra, një besimtar
Zoran Zaev: Ai nuk ishte, ai është i afërt me Hari, Mari. Dhe ai nuk më foli për këtë. Jo, ok, peshkopi ynë është nga Strumica, nuk mund të them që nuk e kam parë, e kam parë.

XX: Cafarë njeriu është ai

Zoran Zaev: I pikturuar, me të gjitha ngjyrat. Ok, ai është peshkopi ynë nga Strumica … Nuk e di nëse ai kalon më shumë kohë me mua apo Sasho. (Milajkov)

Më poshtë ndiqeni përmes videos bisedën fyese të Zoran Zaevit njeriut që proklamon Shoqërinë e barabartë për të gjithë , njeriun e ” kulturuar” dhe atë që ndryshe flet në publik dhe ndryshe është në prapaskenë.

LEXO EDHE:

Tre hapa që duhet t’i ndiqni në vendvotim që mos rrezikoheni nga COVID-19 gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Këto gjëra nuk duhet t’i bëni në vendvotim gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të pavërteta! (FOTO)

BASHKE TV

Bushati: Shqiptarët gati ti drejtojnë institucionet e Maqedonisë së veriut

BASHKE TV

Ganiu: Krijojmë vende të reja për prakim me kapacitet prej 170 vendeve

BASHKE TV
BASHKË.TV