fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Zbulohet orari i javës së parë në Superligë

Në këtë fundjavë do të nisë edicioni i ri i garave në IPKO Superligën e Kosovës në futboll dhe tashmë është caktuar termini i ndeshjeve të javës së parë. Tri ndeshje do të zhvillohen të shtunën, derisa tri të tjera të dielën.

Orari i ndeshjeve

Të shtunën takohen:
17:00 Feronikeli – Drenica
17:00 Flamurtari – Prishtina
17:00 Llapi – Vushtrria
Të dielën takohen:
17:00 Drita – Ferizaj
17:00 Trepça’89 – Gjilani
17:00 Dukagjini – Ballkani

LEXO EDHE:

Në Kodrën e Diellit 15 centimetra borë

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Entuziazëm i paparë, bllokohet FB me billbordat e BDI-së

BASHKE TV

BDI, debat mbi dy propozim Rezolutat : “Integrimi konsensual” dhe “Vetingu”

BASHKE TV

Grubi: BDI është në koalicion me qytetarët, nuk ka kthim prapa nga marrëveshjet e Ohrit dhe Prespës

BASHKE TV

Arifi: Projekti “Bashkë për komunën që duam”, për bekatonizimin e rrugicave për vitin 2019 po vazhdon

BASHKE TV
BASHKË.TV