fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Zërijeta Jajaga kundërshton Taravarin: Qëndroj plotësisht pas studenteve të UT-së

Qëndroj plotësisht pas studentëve të UT-së , madje jam shumë krenare me punën e tyre,…
Veçanërisht pas vlerësimit tim (si asistente) për Furkan Saliu ,….për tre vite sa ka qen student i imi,…që di të ecë guximshëm për të shfaqur të vërtetën,…
Nuk e kam vërtet haberin se çfarë simpatie politike ka prof. Selam Isejni (dhe as që më intereson),.. për këtë nuk dua të komentoj ,…
Por ama, Selam Isejni-n si profesor gjithmonë e kam pas pikë referimi për mënyrën e ligjërimit, komunikimin me studentët, … te cilet kurë si braktisin ligjëratat e tij,…

Qëndroj plotësisht pas studentëve të UT-së , madje jam shumë krenare me punën e tyre,…Veçanërisht pas vlerësimit tim…

Publiée par Zërijeta Hajro Jajaga sur Jeudi 21 mai 2020

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV