fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Zyrtarët e BDI-së sot për vizitë në Komunën e Ohrit

Përfaqësuesit e ekzekutivit nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) vazhdojnë takimet me qytetarët nëpër komuna të ndryshme. Sot ( e Diel, 12.01.2020) do të qëndrojnë në Komunën e Ohrit ku do të realizojnë takim me aktivin politikë në këtë qytet. Takimi do të mbahet në selinë e degës së BDI-së në Ohër me fillim në ora 12:00.

Më pas, integristët e BDI-së në Qeverinë e RMV-së të shoqëruar nga deputet, kryetar komunash dhe funksionar tjerë do të realizojnë takime me qytetarët e kësaj komune, afaristët dhe grupe tjera të interesit.

Ndryshe gjatë ditës së djeshme ata vizituan komunën e Strugës ku promovuan disa projekte dhe vizituan disa vendbanime në këtë komunë.

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV